Kalendarz Wydarzeń
Kalendarz wydarzeń
Wyłącznik- spotkania zabieganych kobiet
26 sierprnia o godzinie 17 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie artystyczne, podczas którego odkryjemy fascynujący świat malowania kawą – techniki, która pozwala tworzyć subtelne i niepowtarzalne obrazy pełne ciepła i aromatu w Filii nr 2 (ul. Piłsudskiego 6a).
Nie musisz być profesjonalnym artystą – wystarczy odrobina chęci, kreatywności i otwartość na nowe doświadczenia. Wszystkie niezbędne materiały zapewniamy na miejscu, a dodatkowo przygotowaliśmy dla uczestniczek filiżankę pysznej kawy… nie tylko do picia.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszych zapisów pod numerem telefonu 506 025 351.
Zapewniamy również kameralną, relaksującą atmosferę pełną spokoju i ciepła oraz aromatyczną herbatę lub kawę, które pomogą się odprężyć.
To spotkanie jest dedykowane wszystkim kobietom – babkom, babeczkom, mamom, żonom i dziewczynom, które potrzebują chwili wytchnienia od codziennego biegu i chcą na nowo rozbudzić swoją wyobraźnię i pasję.
Zapraszamy do wspólnego tworzenia i relaksu w naszej bibliotece.
Lokalizacja
Patronat honorowy nad wydarzeniami biblioteki sprawuje Burmistrz Świdnika Marcin Dmowski
Wstęp wolny
ul. Piłsudskiego 6A
21-040 Świdnik
e-mail filia2@bibliotekaswidnik.pl
Tel. 506 025 351 https://bibliotekaswidnik.pl/strona-3349-filia_nr_2.html